Specializovaná prodejna
hudebních nástrojů
PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE 0,00
CZK | EUR
Hudební nástroje - 3D Music Express (https://www.3dmx.cz/)

Sirius SPB3-1152

NOVINKA
Sirius SPB3-1152
kód zboží: 103904
DPH: 21%
s DPH: 189 Kč
Skladem > 3ks
SD  
Popis

Popis Sirius SPB3-1152

Struny PB OPTISRINGS jsou struny zcela nové generace, vyznačující se prodlouženou životností za použití nanotechnologické ochrany a to při zachování stejného pocitu při doteku s povrchem ovinuté struny, jako u standardní struny bez nano ochrany.
Základ tvoří již standardní hexagonální ocelové dráty ovinuté dráty z osvědčené slitiny Phosphor Bronze. K ovíjení je použit technologický systém automatického tlakového ovíjení pro dosažení maximálního sepětí mezi nosným a ovíjecím drátem a pro dosažení vyšší životnosti a zvukové brilance strun. Povrch strun SIRIUS Gold je nově chráněn s využitím nanomateriálů a povrchové úpravy pomocí unikátního systému GOR-nanoKapsl účinným nanofilmem proti negativním vlivům alkalického prostředí a oxidaci. Vzniká tak zcela nová generace strun - OPTISTRINGS - s vyšší životností, při zachování přirozených povrchových a zvukových vlastností a příjemné hry.
Při srovnání strun OPTISTRINGS se strunami s povrchovou úpravou od jiných výrobců a značek, je potřeba volit technicky a cenově srovnatelné modely. V současnosti nejdokonalejší povrchová ochrana struny v této kategorii spočívá ve vytvoření nano filmu smrštěného na povrch celé podélné vrstvy konstrukce struny, kterou uzavírá a chrání. Jde o jednu z nejúčinnějších ochranných metod, která je dražší po materiálové i technologické stránce.


- válcové vinutí (round wound)
- hexagonální ocelové jádro
- tvrdost Extra Light .011 .015 .023w .032 .042w .052w
- materiál Phosphor Bronze

Extra nabídka
Sortiment
Hodnocení zákazníků
24.03.2023
velmi rychlé doručení
dobrá komunikace
dobrá cena
Ověřený zákazník
16.12.2022
Ověřený zákazník
15.06.2022
Vstřícné a rychlé jednání.
Ověřený zákazník