Specializovaná prodejna
hudebních nástrojů
PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE 0,00
CZK | EUR
Hudební nástroje - 3D Music Express (https://www.3dmx.cz/)

Sigma Guitars DT-ST-WF

Sigma Guitars DT-ST-WF
kód zboží: 103257
DPH: 21%
s DPH: 7 990 Kč
Na dotaz
KS  
Popis

Popis Sigma Guitars DT-ST-WF

Tato kytara typu Dreadnought se širším krkem, je postavená bez zbytečných zdobících prvků, které nástroj jen prodražují. Vše je navrženo s jediným účelem - aby dobře hrála. Povrchová úprava v přírodním provedení a matném laku dovoluje zvuku dýchat, ten je tak velmi otevřený. Kytara disponuje přední masivní deskou ze dřeva smrk Sitka a luby a zadní deskou z lípy (Tilia). Osvědčenou kombinaci dřev doplňuje mahagonový krk. A jak je u kytar Sigma samozřejmostí, nultý i sedlový pražec jsou vyrobeny z pravé kosti. Díky tomu kytara skvěle intonuje a disponuje bohatým dozvukem. K ladění slouží přesné Die-Cast mechaniky v chromovaném provedení.
Díky širšímu krku, než je u těchto dreadnoughtů obvyklé ( nultý pražec je 45 mm), je tato kytara ideální pro pořádné chlapy s velkou rukou, nebo pro někoho, kdo je zvyklý hrát na klasickou "španělku" a širší krk kytary mu vyhovuje.

Použité materiály a příjemný feel dělají z této kytary velmi zajímavý nástroj, který jistě ocení řada hráčů. Neváhejte a přijďte ho vyzkoušet.

Extra nabídka
Sortiment
Hodnocení zákazníků
05.05.2021
Mohu jen doporučit. Žádné problémy, ochota poradit i přes telefon. Už se těším na další nákup.
Ověřený zákazník
27.04.2021
Rychlost dodání
Skvělá komunikace
Ověřený zákazník
22.04.2021
Rychlé dodání
Skvělá komunikace
Ověřený zákazník