Specializovaná prodejna
hudebních nástrojů
PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE 0,00
CZK | EUR
Hudební nástroje - 3D Music Express (https://www.3dmx.cz/)

Recording King RD-328

NOVINKA
Recording King RD-328
kód zboží: 103285
DPH: 21%
s DPH: 20 450 Kč
Na dotaz
KS  
Popis

Popis Recording King RD-328

Akustická kytara Recording King model RD-328, je součástí řady Tonewood Reserve Series. Jde o klasický dreadnought s teplým zvukem a hlasitou zvukovou projekcí. Díky ručně vybranému dřevu, vintage stylu a konstrukci, nástroj poskytuje vyhledávaný a žádaný zvuk.

Základ zvuku modelu 328 pochází z výběrových masivních smrkových desek Adirondack té nejvyšší kvality. Tento pevný a atraktivní materiál je také známý pod názvem Červený smrk a má u nástrojů amerických značek dlouholetou tradici. Vynikající projekce Adirondack spolu se speciální stařenou povrchovou úpravou poskytuje silný, hlasitý a krásně zabarvený teplý tón.
Kombinací takové vrchní desky s masivním palisandrem (rosewood) na lubech a zadní desce, máte všestranný základ pro kytary, které po celá desetiletí pohánějí žánry jako bluegrass a country.
Palisandr je také jako ideální materiál použitý na hmatníku. Tělo chrání kryt z imitace želvoviny ve vintage stylu. Klasický design rozety modelu 328 a lem vrchní desky známou intarzií rybí kosti, doplňují tradiční vzhled.

Pro všechny, kteří potřebují sílu a hlasitost, které jim dokáže poskytnout pouze dreadnought, ale přesto chtějí teplo a živost, které poskytne rozehrané a staré dřevo, nabízí RD-328 to nejlepší z obou světů za zlomek ceny podobných vintage nástrojů.

Zdarma Vám zajistíme montáž ozvučení nástroje kvalitní značkovou elktronikou a snímači FISHMAN podle Vašeho přání a výběru. Ceny kompletů elektroniky se pohybují od 1490,- (cena za elektroniku Fishman Sonitone GT2)

Extra nabídka
Sortiment
Hodnocení zákazníků
05.05.2021
Mohu jen doporučit. Žádné problémy, ochota poradit i přes telefon. Už se těším na další nákup.
Ověřený zákazník
27.04.2021
Rychlost dodání
Skvělá komunikace
Ověřený zákazník
22.04.2021
Rychlé dodání
Skvělá komunikace
Ověřený zákazník