Specializovaná prodejna
hudebních nástrojů
PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE 0,00
CZK | EUR
Hudební nástroje - 3D Music Express (https://www.3dmx.cz/)

Marshall DSL20CR

Marshall DSL20CR
Vedlejší

kód zboží: 103566
DPH: 21%
původní cena s DPH: 13 790 Kč
sleva: -11%
s DPH: 12 190 Kč
Skladem do měsíce
datum dodání: 31.10.2021
KS  
Popis

Popis Marshall DSL20CR

MARSHALL DSL20CR

Dvoukanálové celolampové kombo série DSL nabízí klasický britský sound typický pro všechny aparáty z dílny Marshall. Pevné bytelné šasi ukrývá dvanáctipalcový speaker Celestion Seventy 80 (16 ?) a zesilovač o výkonu 20 wattů s možností redukce výkonu na polovinu. Ten je osazen třemi elektronkami ECC83 na preampu a dvěma výkonovými lampami EL34 v koncovém zesilovači. Množství nastavitelných korekcí na obou kanálech dají tomuto aparátu plnohodnotně vyniknout na pódiích menších klubů. Model DSL20CR je vybavený digitálním reverbem a nabízí tak bohatou zásobu zvukových možností. Bez problémů generuje čistý zvuk, crunch i hutný distortion.

Vlastnosti
Přední panel je osazen řadou ovládacích prvků rozdělených do sekcí. Umožňují úpravu hlasitosti a míry zkreslení obou kanálů nebo ovládají reverb či třípásmový ekvalizér, který je pro oba kanály společný. Řadu potenciometrů ekvalizéru doplňují dva ovladače koncového zesilovače. Presence, pro úpravu vyšších frekvencí a resonance, pro nastavení hlubších frekvencí signálu. O pestrou tonální variabilitu se stará tlačítko tone shift. To umožňuje nastavení středových frekvencí na preampu. Skvělou technickou výbavu DSL20CRpodtrhuje možnost připojení hned tří různých externích reproboxů. Prostřednictvím řady výstupů na zadním panelu aparátu lze připojit boxy v konfiguraci 1x8 ?, 2x16 ? nebo 1x16 ?. Zadní panel je mimo to opatřen i linkovým vstupem pro mp3 přehrávač a výstupem pro sluchátka, který simuluje zvuk legendárního boxu Marshall 1960. Řadu konektorů v zadní části aparátu doplňuje input pro footswitch, který je součástí balení a lze jím přepínat mezi kanály či aktivovat reverb. K aparátu je možné dokoupit až šestitlačítkový přepínač s rozšířenými funkcemi. Tím je možné ovládat také efektovou smyčku, jejíž konektory jsou umístěny rovněž na zadním panelu.

MARSHALL Dual Super Lead - DSL
DSL20CR pochází ze slavné rodové linie. V roce 1997 představila společnost Marshall řadu zesilovačů JCM2000 Dual Super Lead (DSL) . Od té doby se lampová monstra této série těšila významné oblibě mezi muzikanty i širokou hudební veřejností. Byla nedílnou součástí backlinů na koncertech a hudebních akcích světového formátu po celé desetiletí, než byla nahrazena enormně nadupanou řadou JVM. Stále více muzikantů však delší dobu volalo po „umírněnějších“ zesilovačích a Marshall jejich prosby vyslyšel. Nyní hrdě představuje novou řadu aparátů DSL.

Extra nabídka
Sortiment
Hodnocení zákazníků
05.05.2021
Mohu jen doporučit. Žádné problémy, ochota poradit i přes telefon. Už se těším na další nákup.
Ověřený zákazník
27.04.2021
Rychlost dodání
Skvělá komunikace
Ověřený zákazník
22.04.2021
Rychlé dodání
Skvělá komunikace
Ověřený zákazník