Kategorie
Hudební nástroje - 3D Music Express (https://www.3dmx.cz/)

Ibanez Workshop EHB1005 BKF Black Flat

«
Ibanez Workshop EHB1005 BKF Black Flat
kód zboží: 102906
EAN: 4549763228512
Cena s DPH 21%: 26 790
Našli jste někde lepší cenu?
Není skladem

Pětistrunná baskytara EHB Workshop je inovativní nástroj s vyladěnou konstrukcí, který přísně sleduje nové trendy a náročné požadavky současných hudebních umělců.

Jedná se o konstrukci bez tradiční hlavy a speciálně navrženým tělem pro udržení podobné herní pozice, ať už hráč sedí nebo stojí. 

Ergonomie těla
Horní polovina těla je v zadní části zeslabená a zešikmená, aby lépe kopírovala hráče a nástroj byl ještě ovladatelnější.

Hmotnost a vyvážení
Tělo je vyrobené z lehkého lipového dřeva v tzv. komorovém provedení. Díky tomu je lehké, ergonomické a skvěle vyvážené v každé pozici.

Pohodlné hrany těla.
Okraj těla je ve sponí části, v místě vstupu hmatníku více zaoblený, pro snažší přístup při hře ve vysokých polohách.

Stabilní krk z 5 vrstev pečeného javorového dřeva a ořechu s grafitovou výztuhou.
Takto upravené dřevo zvyčuje stabilitu, trvanlivost odolnost proti vlhkosti a toleranci vůči teplotním změnám.

Luminescenční poziční značky.
Luminescenční boční značky zlepšují orientaci na hmatníku v tmavém prostředí.Třípásmový ekvalizér Vari-Mid s přepínačem bypass/EQ

Třípásmový ekvalizér Vari-mid je vybaven variabilním ovládáním středních frekvencí, které umožňuje volit neuvěřitelně širokou škálu zvuků. K dispozici je také přepínač EQ bypass pro pasivní provoz s ovladačem výšek, který funguje jako pasivní tónová clona, když je EQ vypnutý.

MR5HS mono rail kobylka s nastavitelnou roztečí strun a sedel
Tato kobylka je navržena speciálně pro baskytary EHB a vyznačuje se širokým intonačním rozsahem. Každá část je nezávisle a bezpečně připevněna k tělu pro maximální přenos vibrací a sedla jsou nastavitelná pro rozteč strun +/-1,5 mm, což odpovídá individuálním požadavkům každého baskytaristy na rozteč strun bez ohledu na styl hry. Na každé ladící části jsou použity teflonové podložky pro hladký chod ladění.

Řemenové zámky Schaller S-Locks a uzamykatelný konektor jack Neutrik
K dispozici jsou zámky poruhu Schaller S-Lock a uzamykací konektor Neutrik, který bezpečně zajistí konektor kabelu proti nežádoucímu vysunutí. Součástí nástroje je originální polstrovaný povlak. 

Hodnocení zákazníků
08.02.2024
Vždy jsem v tomto obchodě narazil na super příjemné a ochotné pány. Zřejmě je to bavilo a bylo to poznat :-) Díky pánové!
16.01.2024
přehledné webové stránky
rychlá komunikace
vyzvednutí i na dobírku bez jakýchkoliv dalších poplatků! objednávka 13000
21.12.2023
Bez problémů.
06.12.2023

Doprava
Zdarma od 3 000 Kč