Specializovaná prodejna
hudebních nástrojů
PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE 0,00
CZK | EUR
Hudební nástroje - 3D Music Express (https://www.3dmx.cz/)

Fishman Tripleplay Connect

Fishman Tripleplay Connect
102660_1.jpg 102660_2.jpg

kód zboží: 102660
DPH: 21%
s DPH: 7 449 Kč
Skladem 1-3ks
KS  
Popis

Popis Fishman Tripleplay Connect

Fishman TriplePlay Connect představuje průlomovou technologii mezi kytarovými snímači. Umožňuje velmi přesný a rychlý převod naší hry na MIDI. Lze jej umístit na většinu 6 strunných elektrických kytar s pevnou či pohyblivou kobylkou. To platí i pro akustické kytary s kovovými strunami. Vyznačuje se nízkou latencí (řádově milisekundy). Primárně je určen k připojení a on-line práci se zařízeními Apple (iPad s IOS 9.3 a vyšší) nebo mobilním telefonem. Ke stažení je k dispozici Software, který se aktuvuje pomocí sériového čísla zakoupeného zařízení Trypleplay Connect. Propojení je možné pomocí dodávaného USB kabelu.

Jednoduchý, intuitivní a nenáročný řídící software umožní provést všechna nastavení pár kliknutími.
Skládá se ze snímače s kontrolerem, které se umisťují na kytaru, a miniaturního USB přijímače, jenž stačí připojit k počítači. Instalace snímače na kytaru nevyžaduje mechanický zásah. Využívá unikátní systém plastových nástavců, jenž se oboustrannou páskou lepí k nástroji. Podle potřeby lze do nich snímač zacvaknout. Lze jej tak kupříkladu umisťovat na více nástrojů či podle potřeby vyndavat.

Ovládací prvky na kontroleru dovolí řídit základní funkce software přímo z našeho nástroje, bez nutnosti uchopit myš. Umí vše, co od kytarových syntezátorů očekáváme. A spoustu věcí navíc. Změnu ladění bez nutnosti přeladění nástroje. Během chvilky tak dosáhneme například Open-D pouhým kliknutím myši. Rozdělení hmatníku na čtyři různé zóny podle polohy a podle výšky. Můžeme poslat každou strunu po samostatném MIDI kanálu. Dovolí nastavit dynamiku nebo jí úplně vypnout. To vše přináší snadné ovládání virtuálních nástrojů, zvukového modulu nebo vytvoření transkripce naší hry do not či tabulatur. Podle toho, co právě dnes potřebujeme.

Extra nabídka
Sortiment
Hodnocení zákazníků
23.03.2021
Dodání zboží v termínu.
Ověřený zákazník
17.03.2021
Velmi ochotný přístup a komunikace. Mohu jen doporučit.
Ověřený zákazník
26.02.2021
Rýchle dodanie a výborná komunikácia.
Ověřený zákazník