Specializovaná prodejna
hudebních nástrojů
PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE 0,00
CZK | EUR
Hudební nástroje - 3D Music Express (https://www.3dmx.cz/)

Fishman TONEDEQ

Fishman TONEDEQ
100565_TONEDEQ_A.jpg

kód zboží: 100565
DPH: 21%
s DPH: 8 980 Kč
Skladem 1-3ks
KS  
Popis

Popis Fishman TONEDEQ

Kompletní řešení pro hráče na elektro-akustické nástroje. Efekt tedy není určen výhradně pro kytaristy!

Řešení All-in-One představuje jeden podlahový efekt obsahující: hi-end předzesilovač, zdvojenou efektovou sekci, ekvalizér, kompresor, booster a symetrický DI výstup.

Signál v ToneDEQ jde od začátku do konce čistě analogovou cestou – od předzesilovače k výstupu – tak aby byla zachována artikulace a charakter vašeho nástroje. Digitální efekty jsou k signálu přimíchány paralelní cestou, tak aby neovlivnily čistotu nástroje.

Flexibilní výstupy obsahují zdířku jak pro konektor jack-jack 6,3mm, tak i symetrický XLR, který redukuje lépe případný šum. DI výstup dále zahrnuje automatickou funkci uzemnění – ground-lift pro další redukci šumu a brumu. Samozřejmostí je přepínač pre/post EQ. Díky kterému je signál při cestě z efektu syrový, tedy neovlivněný ekvalizérem – funkce PRE. Nebo je signál nástroje upraven pomocí EQ a následně je poslán do DI výstupu – funkce POST

Součástí zařízení je i špičkový předzesilovač třídy A a vstup s vysokou impedancí, který je nezbytný pro jakýkoli pasivní nástrojový snímač.

Legendární čtyř-pásmový ekvalizér poskytuje excelentní kontrolu zvuku jakéhokoli elektro-akustického nástroje. Součástí je také variabilní low-cut filtr, který pomáhá ořezávat nepříjemné přeslechy v basových frekvencích, které se mohou vyskytovat u některých pasivních snímačů.

Extra nabídka
Sortiment
Hodnocení zákazníků
05.05.2021
Mohu jen doporučit. Žádné problémy, ochota poradit i přes telefon. Už se těším na další nákup.
Ověřený zákazník
27.04.2021
Rychlost dodání
Skvělá komunikace
Ověřený zákazník
22.04.2021
Rychlé dodání
Skvělá komunikace
Ověřený zákazník