Specializovaná prodejna
hudebních nástrojů
PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE 0,00
CZK | EUR
Hudební nástroje - 3D Music Express (https://www.3dmx.cz/)

Fishman RareEarth Blend

NA PRODEJNĚ
Fishman RareEarth Blend
kód zboží: 47016
DPH: 21%
s DPH: 10 310 Kč
Skladem 1-3ks
KS  
Popis

Popis Fishman RareEarth Blend

Profesionální aktivní snímač do ozvučnice akustické kytary, kombinující snímání pomocí snímače a mikrofonu. Neodymové magnety snímače typu Humbucker, aktivní elektronika a hyper-kardiodní mikrofon s flexibilním krkem zajišťují výjimečný zvukový poměr mezi jednotlivými strunami a krystalicky čistý akustický projev nástroje. Elektronika je napájena dvěma 1,5V bateriemi, nebo jednou 3V baterií. Výdrž baterie až 150 hodin.

Rare Earth Blend produkuje artikulovaný, silný, prostorový tón. Předzesilovač integrovaný v těle snímače má zabudován potenciometr Blend pro nastavení poměru mezi snímačem a mikrofonem. Snímání mikrofonem dodává nastroji mohutnější a prostorovější zvukový projev. Pomocí flexibilního husího krku mikrofonu lze také upravovat frekvenční škálu snímání, podle toho kam je přesně mikrofon nasměrován.

Možnost instalace do jakékoli akustické kytary s ozvučným otvorem o průměru nejméně 92 mm. Pro zachování co nejlepší zvukové projekce doporučujeme používat bronzové nebo fosfor bronzové struny.

Balení Plug & Play umožňuje okamžitou instalaci a zapojení snímače přes zdířku JACK - JACK 6,3 mm, kterou je možné i napevno zabudovat do lubu kytary. Tuto úpravu doporučujeme svěřit profesionálovi.

Extra nabídka
Sortiment
Hodnocení zákazníků
05.05.2021
Mohu jen doporučit. Žádné problémy, ochota poradit i přes telefon. Už se těším na další nákup.
Ověřený zákazník
27.04.2021
Rychlost dodání
Skvělá komunikace
Ověřený zákazník
22.04.2021
Rychlé dodání
Skvělá komunikace
Ověřený zákazník