Kategorie
Hudební nástroje - 3D Music Express (https://www.3dmx.cz/)

Fishman AFX AFX Pocket Blender Mini A/B/Y + DI

«
Fishman AFX AFX Pocket Blender Mini A/B/Y + DI
kód zboží: 104262
EAN: 605609179531
Cena s DPH 21%: 2 699
Našli jste někde lepší cenu?
Na cestě od dodavatele

Dokonalý A/B/Y pedál s nekonečnými možnostmi mixování! A/B pedál s nastavitelnou úrovní. Vestavěný DI výstup s ground-liftem. Boost pedál. Výstupní Y-splitter. Dvoukanálový mixér. 

AFX Pocket Blender je dokonalý A/B/Y pedál, kombinující základní možnosti:

1. A/B/Y výstup pro rozdělení signálu nebo připojení k jednomu nebo dvěma stupňovým zesilovačům. 2. Vstupní mixér, který umožňuje plynule nastavovat úroveň zvukového zdroje (zdrojů) připojeného (připojených) ke vstupu TRS. 3. Výstup D.I. vybavený vyváženým obvodem linkového ovladače Fishman lze použít k odeslání do domácího PA nebo zesilovače 4. Funkce Input Selector pro přepínání mezi dvěma zdroji/nástroji 5. Přepínač režimů určuje celkové chování při stisknutí nožního spínače 6. Funkce Clean Boost Jedná se o klasický kapesní mixér v malém provedení. Aniž bychom se dotkli funkcí A/B, jedná se o mini dvoukanálový mixážní pult, který umožňuje připojit dva zdroje zvuku a smíchat je dohromady. To je ideální pro systémy se dvěma zdroji, jako jsou například snímače Fishman, které jsou navíc vybaveny mikrofonem nebo snímačem těla. Na jednoduchém mixéru můžete stavět tak, že nastavíte "A mix" a "B mix", kde stisknutím nožního spínače přepínáte mezi jedním a druhým mixem. Na mixu A můžete vyvážit svůj vestavěný snímač (50 %) s vestavěným mikrofonem (50 %). Na mixu B, který používáte pro sóla, byste pak mohli zesílit snímač na 75 % a mikrofon nechat na 50 %. To vše jediným sešlápnutím nožního spínače. A není to jen A/B pedál s mixážním pultem, je to srdce unikátního systému AFX Dual Path od Fishmanu. Pomocí běžných audio kabelů TRS přiřadíte efekty na signálové cesty a v podstatě přepínáte mezi dvěma "scénami", z nichž každá má vámi ovládané úrovně mixu. AFX Pocket Blender může také sloužit jako Y splitter, který vezme monofonní zdroj a přesměruje ho do dvou různých výstupů, buď po jednom, nebo současně. Funkce kapesního mixéru AFX:

- Základní I/O Toolbox: A/B/Y, vstupní mixér, selektor vstupů a funkce Boost. - Vyvážený výstup D.I. s Ground Liftem - Inovativní dvoucestné směrování - Velmi kompaktní design - Vyžaduje 9V externí napájení  (není součástí výrobku a prodává se samostatně). Doporučný napájecí zdroj Fishman AC910R. 

Hodnocení zákazníků
21.05.2024
dobrá komunikace
28.04.2024
Cena,rychlost
26.04.2024
Skvela komunikace, siroky sortiment, profi firma.
18.04.2024
Vřele doporučuji

Doprava
Zdarma od 3 000 Kč