Kategorie
Hudební nástroje - 3D Music Express (https://www.3dmx.cz/)

Fishman AFX AcoustiComp Mini Compressor Pedal

«
Novinka
Fishman AFX AcoustiComp Mini Compressor Pedal
kód zboží: 104339
EAN: 605609157454
Cena s DPH 21%: 3 499
Našli jste někde lepší cenu?
2ks
Sklad a prodejna Hradec Králové2ks

AFX AcoustiComp Mini Compressor - pedál s optimalizovaným kompresorem pro akustické nástroje!

AFX mini kompresor vychází z oblíbeného kompresoru Aura Spectrum a poskytuje mírné a účinné vyrovnání dynamiky určené speciálně pro akustické nástroje. Kompresorem vyrovnáte dynamické vlastnosti signálu a zlepšíte sustain, aby váš nástroj lépe seděl a zněl ve výsledném mixu. Správné nastavení kompresorů může být obtížné, zejména při přizpůsobování zvuku akustiky. AcoustiComp tyto kritické parametry nastavuje v zákulisí, abyste jednodušeji dosáhli co nejlepších a předvídatelných výsledků.

Super kompaktní design - kovové odolné šasi a minimální rozměry.


Ovládací prvky:

COMP - Otáčením tohoto ovladače nastavíte kompresní poměr od vypnutého po plný.

LEVEL - Ovladač Level upravuje úroveň efektu a umožňuje ji vyvážit s hlasitostí originálního sygnálu (bypassu). Slouží ke snížení nebo přidání zisku při spuštěném efektu.

TRUE Bypass

Většina efektových pedálů AFX obsahuje nožní spínač, který umožňuje efekt obejít. Stisknutím nožního spínače efekt uslyšíte a dalším stisknutím efekt obejdete.
Pro většinu akustických kytarových situací je preferován buffered bypass, který obvykle nabízí nejčistší signál. Pro tuto možnost nastavte přepínač Bypass do polohy Buffer.
K dispozici je také reléově spínaná volba True bypass, která po aktivaci stisknutím nožního spínače v podstatě odstraní elektroniku pedálu z vaší signálové cesty. Pro použití této možnosti nastavte přepínač Bypass do polohy True.

AUDIO PATH

Všechny AFX Minis jsou kompatibilní se standardními kytarovými nástrojovými kabely. Jsou také vybaveny inovativní dvoukanálovou zvukovou cestou, která umožňuje vytvořit dva nezávislé efektové řetězce pomocí jediné série kabelů.
Stačí propojit několik AFX Minis dohromady pomocí kytarových "stereo" kabelů TRS a nastavit přepínač Audio Path na každém pedálu na "Tip" nebo "Ring". Pedály nastavené na "Tip" vytvoří jeden efektový řetězec, zatímco pedály nastavené na "Ring" vytvoří další efektový řetězec.

Pokud chcete používat standardní nástrojové, kytarové a patch kabely, nezapomeňte přepínač Audio Path nastavit do polohy Tip (mono).

TRS jednoduše znamená Tip-Ring-Sleeve. Označuje tři signálové vodiče a 1/4 palcový stereo jack konektor (zástrčku). Tyto zástrčky a kabely se někdy označují jako "stereo" nebo " symetrické". Běžný kytarový kabel je Tip-Sleeve, který má pouze dva signálové vodiče; přenáší jeden zvukový signál (Tip) a zem (Sleeve). Kabely TRS nabízejí dva samostatné zvukové signály (Tip a Ring) plus zem (Sleeve). Při použití stereofonních sluchátek TRS přenáší Tip zvuk levého kanálu, zatímco Ring přenáší zvuk pravého kanálu. Mikrofonní kabely již dlouho používají 3 vodiče pro přenos symetrického audio signálu, který ve většině situací nabízí nejnižší šum. Pedály AFX Mini využívají Tip a Ring, což umožňuje vytvořit dvě oddělené signálové cesty a snížit tak počet propojovacích kabelů, které jsou k tomu potřeba.

Pedál vyžaduje 9V externí napájení  (není součástí výrobku a prodává se samostatně). Doporučný napájecí zdroj Fishman AC910 

Hodnocení zákazníků
03.06.2024
Spokojen.
03.06.2024
Bezproblémový nákup, nejlepší cena oproti ostatním.
02.06.2024
Super komunikace, rychlost dodání
30.05.2024
Upozornění na možné zvýhodnění nákupu!

Doprava
Zdarma od 3 000 Kč