Specializovaná prodejna
hudebních nástrojů
PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE 0,00
CZK | EUR
Hudební nástroje - 3D Music Express (https://www.3dmx.cz/)

Doprava

Doprava

 

Při objednávce v celkové hodnotě nad 3 000,- Kč  včetně DPH je dopravné poskytováno zdarma.

Kupující si může zvolit ze tří následujících způsobů dopravy a převzetí zboží:

 

1) Osobní odběr

na adrese výdejního místa e-shopu tj. 3D Music, Bieblova 133/6, 500 03  Hradec Králové, v provozní době od 8.00 hod – do 17.00 hod. Platba je možná v hotovosti či platební kartou.

 

2) Balík DPD – Česká republika

Smluvní dopravce DPD doručí zásilku na uvedenou adresu dodání. Naprosto převážná většina zásilek je doručována následující den.  Dopravce v den převzetí zboží od e-shopu zašle sms informaci, že převzal zásilku a zásilka bude doručována další den.  V den doručení zásilky dopravce zašle informaci o předpokládané hodině doručení v rozsahu 2 hodin. Podle informace dopravce je plánován rozsah 1 hodiny. O zavedení tohoto rozsahu 1 hodiny Vás budeme informovat. Pokud se zásilku nepodařilo doručit, je tento postup zopakován zdarma další den.

Pokud budete platit dodávku na dobírku, prosíme Vás na žádost dopravce, abyste si, pokud to je možné, připravili přesnou částku. Aktuální stav doručování můžete sledovat na www.dpd.cz

Cena za dopravné u zásilek do 3 000,- Kč včetně DPH je 119,- Kč.

(Při objednávce v celkové hodnotě nad 3 000,- Kč  včetně DPH je dopravné poskytováno zdarma.)

 

3) Balík DPD – Slovenská republika

Smluvní dopravce DPD doručí zásilku na uvedenou adresu dodání. Naprosto převážná většina zásilek je doručována do 48 hodin.  Den před doručením zašle příslušné depo sms informaci, že zásilka bude doručována další den. V den doručení zásilky dopravce zašle informaci o předpokládané hodině doručení v rozsahu 3 hodin. Pokud se zásilku nepodařilo doručit, je tento postup zopakován zdarma další den.

Pokud budete platit dodávku na dobírku, prosíme Vás na žádost dopravce, abyste si, pokud to je možné, připravili přesnou částku. Aktuální stav doručování můžete sledovat na www.dpd.cz

Cena za dopravné u zásilek do 3 000,- Kč (přepočteno kurzem cca 112 EUR) a jsou hrazeny předem (platba převodem předem, nebo rychlá online platba) je 8,50 EUR.

Pokud bude zvolena platba na dobírku, dopravné je účtováno ve výši 10 EUR.

Pozn.: Při objednávce v celkové hodnotě nad 3 000,- Kč (přepočteno kurzem cca 112 EUR)  včetně DPH je dopravné poskytováno zdarma.

 

4)  Síť výdejních míst Uloženka (Uloženka Partner ČR, Uloženka Premium ČR, DPD Pickup, Uloženka - Česká pošta)

Osobní odběr ve výdejním místě. Zásilka je limitována max.váhou 20kg (30 kg u služby Česká pošta) a délkou 175cm (100 cm u služby DPD Pickup). Zásilka je uložena k vyzvednutí 7 dní od informační sms zprávy.

Cena za dopravné činí 85,- Kč včetně dobírky, 55,- Kč bez dobírky při online platbě či platbě předem u služeb Uloženka Partner ČR, Uloženka Premium ČR, DPD Pickup.

Cena za dopravné činí 135,- Kč včetně dobírky, 96,- Kč bez dobírky při online platbě či platbě předem u služby Uloženka - Česká pošta.

Extra nabídka
Sortiment
Hodnocení zákazníků
05.05.2021
Mohu jen doporučit. Žádné problémy, ochota poradit i přes telefon. Už se těším na další nákup.
Ověřený zákazník
27.04.2021
Rychlost dodání
Skvělá komunikace
Ověřený zákazník
22.04.2021
Rychlé dodání
Skvělá komunikace
Ověřený zákazník