telefon: +420 495 541 521
e-mail: eshop@3dmusic.cz
PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE 0,00
CZK | EUR
Hudební nástroje - 3D Music Express (http://www.3dmx.cz/)

Sigma Guitars SDM-15

Sigma Guitars SDM-15
Základní obrázek 100018_sdm-15_b.jpg 100018_sdm-15_a.jpg

kód zboží: 100018
DPH: 21%
původní cena s DPH: 19 990 Kč
sleva: -25%
s DPH: 15 090 Kč
Na dotaz
KS  
Popis

Popis Sigma Guitars SDM-15

Sigma Guitars SDM-15 je vynikající celomasivní mahagonový dreadnought s luxusním ozvučením.
Mahagon je dřevo, které má překrásné, dřevěně hluboké basy, syté spodní středy a cinkavě šustivé výšky. Někdo charakterizuje zvuk mahagonu jako trochu temný, přesto má výšku ostřejší než například cedr. Zvuk takovýchto nástrojů je velmi specifický a neobvyklý. Svou překvapivou neotřelostí zcela jistě zaujme v moři nástrojů se smrkovou horní deskou, které na trhu jednoznačně dominují co do množství.
Nástroj má velmi plný a zajímavý zvuk. Může určitě zaujmout ty, kterým připadá zvuk cedru nebo smrku až příliš „ucinkaný“ nebo fádní. Kombinace mahagonu a těla dreadnought vytváří osobitý a univerzální nástroj který je zvukem odlišný od trochu více country znějících kytar se smrkovou horní deskou.
Tento zvukový charakter můžete krásně uplatnit v blues, pomalém folkovém vydrnkávání, nebo jako akustickou kytaru v rockové kapele.
Ukázalo se, že charakteristiky tohoto nástroje velmi imponují rockerům. Jedním z těch, kteří neodolali a zakoupili si tento opravdu luxusní nástroj je vynikající ostravský kytarista s chorvatskými kořeny - Mario Šeparovič.
Tento velmi kvalitní nástroj s vynikajícím poměrem cena – kvalita je vybaven špičkovou aktivní elektronikou Fishman Sonitone, která se montuje do nástroje bez jakéhokoli řezání či frézování do dřeva. Tím je ke kytaře nesmírně šetrný a vůbec nenarušuje její skvělé akustické vlastnosti.
Špičková ladící mechanika Grover umožňuje zcela přesné, pohodlné a rychlé ladění nástroje.
Kostěné komponenty, laděná žebra a precizní povrchové zpracování je u tohoto celomasivního sólokapra naprostou samozřejmostí!
Model Sigma Guitars SDM-15 je dodáván s luxusním, originálním, značkovým polstrovaným a specielně vyztuženým obalem s vyšívaným logem Sigma Guitars v ceně!

Extra nabídka
Sortiment
Hodnocení zákazníků
19.08.2017
Byl jsem mile překvapen rychlostí celé transakce a velmi vstřícným přístupem v jednání o ceně. Navíc jsem byl podrobně infiormován o stavu objednávky...takže naprostá spokojenost a rád se budu vracet :-). Doporučuji !!!
York
09.08.2017
Skvělá komunikace, vstřícný přístup.
Káča
06.07.2017
Opravdu prontně reagovali, půl hodiny po objednávce přišel Email s potvrzením odeslání zboží. Nemyslím automatická info ze systému, že přijali objednávku, normálně to expedovali do 30 min. Nepíšu recenze na shopy, ale tohle jsem chtěl světu sdělit.
Jan Matěj

3D Music, s.r.o. Hradec Králové - netfirmy.czHudební nástroje a hudebniny - netfirmy.cz
  Nahoru