telefon: +420 495 541 521
e-mail: eshop@3dmusic.cz
PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE 0,00
CZK | EUR
Hudební nástroje - 3D Music Express (http://www.3dmx.cz/)

Sigma Guitars DR-28V

Sigma Guitars DR-28V
Základní obrázek 100014_dr-28v_b.jpg 100014_dr-28v_a.jpg

kód zboží: 100014
DPH: 21%
s DPH: 16 990 Kč
Skladem 1-3ks
KS  
Popis

Popis Sigma Guitars DR-28V

Nástroje Vintage serie jsou inspirovány legendárními historickými vzory. Dalo by se říci, že jde fakticky o dokonalejší, výběrovou verzi modelu DM-1ST s prvky vintage. Kvalitativní rozdíl je ovšem opravdu velmi markantní.
Tento model předností těla dreadnought využívá opravdu naplno.Výběrový masivní americký smrk sitka, který je použit na horní desce, vydává bohaté a čitelné výšky s dobrou dynamikou. Indický palisandr na zadní desce a lubech tyto vlastnosti doplňuje okamžitým nástupem výrazného tónu s lehce kovově zvonivým zabarvením. Tento nástroj potěší razancí silně zahraných tónů i snadnou odezvou v tichých pasážích. Palisandr obohacuje zvuk nástroje také výraznou hloubkou, nejen při hraní akordů. Na této kytaře vyzní zřetelně i velmi rychlá sóla.
Hloubku tónů pak zajisté ocení ti, kteří jsou zvyklí hrát bez basového doprovodu.
Dynamickou lehkost a barevnou pestrost tónu podporuje také použitý typ mechaniky. Otevřená mechanika netlumí krk nástroje tak velkou hmotností jako odlévané typy. V případě tohoto nástroje se jedná konkrétně o kvalitní německou mechaniku Schaller v nenápadném, stříbrném provedení. V USA montují na nejdražší nástroje převážně právě tento otevřený typ ladících mechanik. Hlavičky kolíčků mechaniky ve tvaru „máslových fazolí“ navíc krásně esteticky doplňují „diamantový“ přechod krku do hlavy.
Vzhled nástroje je navíc dotažen k dokonalosti obvodovou výložkou „rybí kost“ v horní desce a „cik cak“ páskem ve středu zadní desky.
Jde o výrazný, ale nikoli "přeplácaný" nebo přehnaně vyzdobený nástroj se vzhledem klasické předválečné legendy.
Širší hmatník u tohoto modelu ocení hráči s mohutnějšími prsty! I díky mohutnějšímu krku a výběrovým materiálům hraje tento model tak ekcelentně!
Bezpochyby jeden ze skvostů v produkci Sigma Guitars, který svou kvalitou převyšuje i ostatní modely Sigma Guitars v podobné cenové relaci. Nástroje ostatních výrobců v této cenové kategorii převyšuje výrazným způsobem. Vynikající poměr cena - kvalita dělá z tohoto nástroje best seller, na který si můžete s jistotou vsadit a jeho zvuk vás rychle přesvědčí!

Extra nabídka
Sortiment
Hodnocení zákazníků
11.04.2019
Vše bylo OK
Ověřený zákazník
15.02.2019
Skvělý obchod, rychlé jednání a bezkonkureční termín dodání zboží do druhého dne, v originálním balení
Ověřený zákazník
09.02.2019
dobrý
Ověřený zákazník

3D Music, s.r.o. Hradec Králové - netfirmy.czHudební nástroje a hudebniny - netfirmy.cz