telefon: +420 495 541 521
e-mail: eshop@3dmusic.cz
PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE 0,00
CZK | EUR
Hudební nástroje - 3D Music Express (http://www.3dmx.cz/)

Sigma Guitars DR-28

NA PRODEJNĚ
Sigma Guitars DR-28
Základní obrázek 100013_dr-28_a.jpg 100013_dr-28_b.jpg

kód zboží: 100013
DPH: 21%
původní cena s DPH: 13 190 Kč
sleva: -15%
s DPH: 11 210 Kč
Skladem 1-3ks
KS  
Popis

Popis Sigma Guitars DR-28

Také model Sigma Guitars DR-28 předností těla dreadnought využívá opravdu naplno. Jedná se o jakýsi přibližný pomyslný střed toho, co značka Sigma Guitars aktuálně nabízí. Jednoduchá, přímočará klasika bez přehnaného zdobení v tomto případě skvěle uplatňuje dávnou zásadu, že v jednoduchusti je síla. Jednoduchá bílá lemovka kolem horní desky spolu s nenápadným dělícím páskem, který půlí zadní desku tento proncip skvěle podporují.
Výběrový masivní americký smrk sitka, který je použit na horní desce, vydává bohaté a čitelné výšky se skvělou dynamikou. Indický palisandr na zadní desce a lubech tyto vlastnosti doplňuje okamžitým nástupem výrazného tónu s lehce kovově zvonivým zabarvením.
Tento nástroj potěší razancí silně zahraných tónů i snadnou odezvou v tichých pasážích. Palisandr obohacuje zvuk nástroje také výraznou hloubkou, nejen při hraní akordů. Na této kytaře vyzní zřetelně i velmi rychlá sóla.
Hloubku tónů ocení pak také ti, kteří hrají bez basového doprovodu.
Kostěné komponenty, kvalitní mechanika Grover, laděná žebra a precizní řemeslné zpracování je u tohoto modelu ze série Standard taktéž samozřejmostí.
Vzhled nástroje odpovídá americkým vzorům a zvuk je dík použití velmi kvalitních, výběrových materiálů a dokonalému zpracování opravdu výjimečný v této kategorii.

Extra nabídka
Sortiment
Hodnocení zákazníků
19.08.2017
Byl jsem mile překvapen rychlostí celé transakce a velmi vstřícným přístupem v jednání o ceně. Navíc jsem byl podrobně infiormován o stavu objednávky...takže naprostá spokojenost a rád se budu vracet :-). Doporučuji !!!
York
09.08.2017
Skvělá komunikace, vstřícný přístup.
Káča
06.07.2017
Opravdu prontně reagovali, půl hodiny po objednávce přišel Email s potvrzením odeslání zboží. Nemyslím automatická info ze systému, že přijali objednávku, normálně to expedovali do 30 min. Nepíšu recenze na shopy, ale tohle jsem chtěl světu sdělit.
Jan Matěj

3D Music, s.r.o. Hradec Králové - netfirmy.czHudební nástroje a hudebniny - netfirmy.cz
  Nahoru