telefon: +420 495 541 521
e-mail: eshop@3dmusic.cz
PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE 0,00
CZK | EUR
Hudební nástroje - 3D Music Express (http://www.3dmx.cz/)

Sigma Guitars DR-28

NA PRODEJNĚ
Sigma Guitars DR-28
Základní obrázek 100013_dr-28_a.jpg 100013_dr-28_b.jpg

kód zboží: 100013
DPH: 21%
s DPH: 13 190 Kč
Skladem 1-3ks
KS  
Popis

Popis Sigma Guitars DR-28

Také model Sigma Guitars DR-28 předností těla dreadnought využívá opravdu naplno. Jedná se o jakýsi přibližný pomyslný střed toho, co značka Sigma Guitars aktuálně nabízí. Jednoduchá, přímočará klasika bez přehnaného zdobení v tomto případě skvěle uplatňuje dávnou zásadu, že v jednoduchusti je síla. Jednoduchá bílá lemovka kolem horní desky spolu s nenápadným dělícím páskem, který půlí zadní desku tento proncip skvěle podporují.
Výběrový masivní americký smrk sitka, který je použit na horní desce, vydává bohaté a čitelné výšky se skvělou dynamikou. Indický palisandr na zadní desce a lubech tyto vlastnosti doplňuje okamžitým nástupem výrazného tónu s lehce kovově zvonivým zabarvením.
Tento nástroj potěší razancí silně zahraných tónů i snadnou odezvou v tichých pasážích. Palisandr obohacuje zvuk nástroje také výraznou hloubkou, nejen při hraní akordů. Na této kytaře vyzní zřetelně i velmi rychlá sóla.
Hloubku tónů ocení pak také ti, kteří hrají bez basového doprovodu.
Kostěné komponenty, kvalitní mechanika Grover, laděná žebra a precizní řemeslné zpracování je u tohoto modelu ze série Standard taktéž samozřejmostí.
Vzhled nástroje odpovídá americkým vzorům a zvuk je dík použití velmi kvalitních, výběrových materiálů a dokonalému zpracování opravdu výjimečný v této kategorii.

Extra nabídka
Sortiment
Hodnocení zákazníků
09.12.2018
V nedělu jsem objednal a už v úterý na poště.
Maximálně spokojen jak s rychlím jednáním a jednoduchostí objednávky.
A TA CENA...ÚPLNĚ MĚ VYRAZILA DECH!! DÍKY TOMU JSEM SI SEN SNADNO SPLNIL A ZA NECELÉ TŘI DNY,JSEM UŽ BUŠIL DO STRUN :o)))
VŠEM MŮŽU VŘELE DOPORUČIT!! OPRAVDU JSEM VELICE SPOKOJEN.
Ověřený zákazník
15.11.2018
Dobré ceny
Výběr značky Aquarian
Ověřený zákazník
28.09.2018
Protože to byl můj první nákup, netroufám se pouštět do nějakého většího hodnocení, ale z mého prvního nákupu si myslím, že je to velmi seriozní obchod a proto mohu jen doporučit.
Ověřený zákazník

3D Music, s.r.o. Hradec Králové - netfirmy.czHudební nástroje a hudebniny - netfirmy.cz
  Nahoru