telefon: +420 495 541 521
e-mail: eshop@3dmusic.cz
PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE 0,00
CZK | EUR
Hudební nástroje - 3D Music Express (http://www.3dmx.cz/)

Doprava

Doprava

 

Při objednávce v celkové hodnotě nad 3 000,- Kč  včetně DPH je dopravné poskytováno zdarma.

Kupující si může zvolit ze tří následujících způsobů dopravy a převzetí zboží:

1) Osobní odběr

na adrese e-shopu tj. 3D Music, Bieblova 133/6, 500 03  Hradec Králové, v provozní době e-shopu tj. od 8.00 hod – do 17.00 hod. Platba je možná jen v hotovosti. Služba je poskytována zdarma

2) Balík DPD – Česká republika

Smluvní dopravce DPD doručí zásilku na uvedenou adresu dodání. Naprosto převážná většina zásilek je doručována následující den.  Dopravce v den převzetí zboží od e-shopu zašle sms informaci, že převzal zásilku a zásilka bude doručována další den.  V den doručení zásilky dopravce zašle informaci o předpokládané hodině doručení v rozsahu 2 hodin. Podle informace dopravce je plánován rozsah 1 hodiny. O zavedení tohoto rozsahu 1 hodiny Vás budeme informovat. Pokud se zásilku nepodařilo doručit, je tento postup zopakován zdarma další den.

Pokud budete platit dodávku na dobírku, prosíme Vás na žádost dopravce, abyste si, pokud to je možné, připravili přesnou částku. Aktuální stav doručování můžete sledovat na www.dpd.cz

Cena za dopravné u zásilek do 3 000,- Kč včetně DPH je 89,- Kč.

(Při objednávce v celkové hodnotě nad 3 000,- Kč  včetně DPH je dopravné poskytováno zdarma.)

 

3) Balík DPD – Slovenská republika

Smluvní dopravce DPD doručí zásilku na uvedenou adresu dodání. Naprosto převážná většina zásilek je doručována do 48 hodin.  Den před doručením zašle příslušné depo sms informaci, že zásilka bude doručována další den. V den doručení zásilky dopravce zašle informaci o předpokládané hodině doručení v rozsahu 3 hodin. Pokud se zásilku nepodařilo doručit, je tento postup zopakován zdarma další den.

Pokud budete platit dodávku na dobírku, prosíme Vás na žádost dopravce, abyste si, pokud to je možné, připravili přesnou částku. Aktuální stav doručování můžete sledovat na www.dpd.cz

Cena za dopravné u zásilek do 3 000,- Kč (přepočteno kurzem cca 112 EUR) a jsou hrazeny předem (platba převodem předem, nebo rychlá online platba) je 8,50 EUR.

Pokud bude zvolena platba na dobírku, dopravné je účtováno ve výši 10 EUR.

Pozn.: Při objednávce v celkové hodnotě nad 3 000,- Kč (přepočteno kurzem cca 112 EUR)  včetně DPH je dopravné poskytováno zdarma.

Extra nabídka
Sortiment
Hodnocení zákazníků
19.08.2017
Byl jsem mile překvapen rychlostí celé transakce a velmi vstřícným přístupem v jednání o ceně. Navíc jsem byl podrobně infiormován o stavu objednávky...takže naprostá spokojenost a rád se budu vracet :-). Doporučuji !!!
York
09.08.2017
Skvělá komunikace, vstřícný přístup.
Káča
06.07.2017
Opravdu prontně reagovali, půl hodiny po objednávce přišel Email s potvrzením odeslání zboží. Nemyslím automatická info ze systému, že přijali objednávku, normálně to expedovali do 30 min. Nepíšu recenze na shopy, ale tohle jsem chtěl světu sdělit.
Jan Matěj

3D Music, s.r.o. Hradec Králové - netfirmy.czHudební nástroje a hudebniny - netfirmy.cz
  Nahoru